AMBULATOR DE SPECIALITATE

In cadrul ambulatorului de specialitate al spitalului de obstetrica si ginecologie Euromaterna, dispuneti de o gama larga de servicii:

Consultatii de obstetrica - ginecologie;

Consultatii de uro-ginecologie si statica pelvina;

Consultatii de ginecologie oncologica;

Supraveghere ecografica a sarcinii si diagnostic prenatal prin morfologie fetala si echografie 3D/4D;

Screening pentru depistarea cancerului de col uterin prin citologie Babes - Papanicolau;

Consultatii infertilitate, monitorizare foliculara;

Videocolposcopie;

Recoltare de probe pentru depistarea bolilor cu transmitere sexuala;

Endocrinologie: consultatii si ecografii;

Analize prin intermediul punctului de recoltare situat la parterul spitalului;

Examen preanestezic recomandat a se efectua intre 32 si 38 saptamani de sarcina sau preoperator pentru afectiuni ginecologice;

Consultatii pentru nou-nascuti, sugari si copii;

Vaccinari conform schemei de vaccinari pana la varsta de 1 an;

Examinarea auzului la nou-nascut de catre specialist ORL pentru depistarea precoce a tulburarilor de auz.

Atat aparatura performanta, cat si personalul medical competent contribuie la identificarea si solutionarea problemele pacientelor noastre intr-un mod eficient si sigur. In ambulatorul de specialitate viitorii parinti pot efectua testele necesare pentru diagnosticul prenatal (imagistic, genetic, immunologic).

Pentru programari sunati la numarul de telefon 0241 60 55 55 sau prin e-mail: receptie@euromaterna.ro.

PROGRAMEAZA
O CONSULTATIE
.
LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
P 02 P 02 P 02 P 02 P 02 P 02
CONSULTATII + ECHO + CONSULT INFERTILITATE
10:00 – 14:00 ( la 20 min)
DR. CUPSA ELENA
CONSULTATII + ECHO
8:30 – 11:30
DR. ZISU NICOLAE
CONSULTATII + ECHO
08:30 – 10:10 (la 20 min)
DR. CUPSA ELENA
CONSULTATII + ECHO
08:30 – 10:30 (la 20 min)
DR. CUPSA ELENA
MONITORIZARE
09:30 – 10:30 (la 20 min)
DR. CUPSA ELENA
CONSULTATII + ECHO
8:00 – 12:00
DR. STEFANESCU CORALIA
CONSULTATII + ECHO
10:30 – 13:00 (la 15 min)
DR. BAFANI OANA
CONSULTATII + ECHO
11:00 – 13:00 ( la 20 min)
DR. AVRAM LILIANA
P 02 P 02 P 02 P 02 P 02 P 02
CONSULTATII + ECHO
13:00 –16:00
DR. MARIN FLORIAN
CONSULTATII + ECHO
13:00 – 14:30
DR. STEFANESCU CORALIA
CONSULTATII (20 min)
14:00 – 16:30
DR. BERESCU IULIA
CONSULTATII + ECHO
14:00 – 17:00
DR. BALASA DANA
CONSULTATII + ECHO
13:30 – 16:30
DR. MITREANGA DANIELA
CONSULTATII + ECHO
16:30 – 19:00 (15 min)
DR. MIHAIL ADELA
CONSULTATII + ECHO
16:30 – 20:30
DR. ZISU NICOLAE
CONSULTATII + ECHO (la 30 min)
17:00 –19:00
DR. BALASA EDUART
CONSULTATII + ECHO
17:00 – 20:00 ( la 20 min)
DR. AVRAM LILIANA
ECHO SAN (la 20 min)
17:00 – 18:00
DR. DIACONU GEORGE
P 08 P 08 P 08 P 08 P 08 P 08
CONSULTATII INFERTILITATE
8:30 – 10:30
DR. SERBU VIRGINIA
CONSULTATII + ECHO
9:30 – 12:30
DR. SHAWI DANIELA
CONSULTATII + ECHO
8:30 – 12:30 (la 30 min)
DR. CONSTANDIN CARMELINA
CONSULATII
8:30-10:30
DR. RUSA ION
CONSULATII
8:30-10:30
DR. RAICA DAN
CONSULTATII
9:00-13:00
DR. ZISU MIHAI
CONSULTATII + ECHO+
COLPOSCOPII

11:00 – 13:00
DR. CHIRILA VERONICA
CONSULTATII + COLPOSCOPII
11:00 – 14:00 (la 20 min)
DR. MIHAIL ADELA
P 08 P 08 P 08 P 08 P 08 P 08
CONSULTATII + ECHO+
COLPOSCOPII

14:00 – 16:00 (la 20 min)
DR. TOROK IOANA
CONSULTATII
13:00 – 16:40 (la 20 min)
DR. CUPSA ELENA
CONSULATII + ECHO
13:30 – 16:00 (la 15 min)
DR. ZISU MIHAI
CONSULT(20) + COLPOSCOPII(30)
13:00 – 15:30
DR. AVRAM LILIANA
CONSULTAII (15 min) + COLPOSCOPII (2x15min)
13:00 – 17:00
DR. DIACONU GEORGE
CONSULTATII + ECHO
16:30 –20:00 (la 15 min)
DR. ZISU NICOLAE
CONSULTATII
17.00 – 19.00 (la 15 min)
DR. NITU TEODOR STEFAN
CONSULTATII + ECHO
17:00 – 19:00 (la 20 min)
DR. MOCANU IULIA DIANA
CONSULTATII ( la 20 min.)
16.00 – 18.00
Dr. MOCANU ANA
P 01 P 01 P 01 P 01 P 01 P 01
MORFOLOGII
08:00 –12:00
Dr. STANCA RAZVAN
MORFOLOGII – la 1 h
08:15 –13:15
Dr. CONSTANDIN CARMELINA
MORFOLOGII – 35 min
8:45 – 12:50
DR. STEFANESCU CORALIA
MORFOLOGII – 35 min
8:45 – 12:50
DR. STEFANESCU CORALIA
MORFOLOGII
8:00 – 14:00
Dr. CONSTANDIN CARMELINA
MORFOLOGII TRIM I (30 MIN)
MORFOLOGII TRIM II (60 MIN)
ECOGRAFII DOPPLER 3D (30 MIN)

8:30 – 14:30
Dr. MIHAI IRINA
MORFOLOGII – la 1 h
12:00 – 17:00
Dr. AVRAM LILIANA
MORFOLOGII – la 1 h
14:00 – 20:00
Dr. AVRAM LILIANA
MORFOLOGII TRIM I (la 40 min)
13:30 – 15:30
Dr. BALASA EDUART
MORFOLOGII – la 1 h
14:00 – 17:00
Dr. AVRAM LILIANA
MORFOLOGII
18:00 – 20:00
Dr. SASU SIMONA
MORFOLOGII
16:00 – 20:00
Dr. STANCA RAZVAN
MORFOLOGII
18:00 – 20:00
Dr. MIHAI IRINA
P 11 P 11 P 11 P 11 P 11 P 11
CONSULT PREANESTEZIC
13:00 – 15:00
CONSULT PREANESTEZIC
13:00 – 15:00
CONSULT PREANESTEZIC
13:00 – 15:00
CONSULT PREANESTEZIC
13:00 – 15:00
CONSULT PREANESTEZIC
13:00 – 15:00
P 07 P 07
Psih. Ghibu Ruxandra
17:00 – 21:00
CONSULTATII CHIR. PLASTICA - P12
8:30 – 12:00 (la 15 min)
DR. STEFANESCU RALUCA
GALERIE FOTO