Calcul ovulație

Program

Consultații

Luni

P02

P03

P05

P06

P07

P08

Consultatii Infertilitate
08:30 – 10:30
Dr. Serbu Virginia

Eco San (20 min)
12:00 - 14.00
Dr. Berescu Iulia

Morfologii
12:00 – 17:00

(1 ora)
Dr. Avram Liliana

Consultatii + Eco + Consult Infertilitate
10:00 – 14:00

(20 min)
Dr. Cupsa Elena

Consult + Eco + Colposcopii
11:00 – 13:00
Dr. Chirila Veronica

Consult + Eco
14:30 - 16:30

(20 min)
Dr. Taifas Anna

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic

Morfologii
18:00 – 20:00
Dr. Sasu Simona

Consult + Eco
15:30 – 19:30

(15 min)
Dr. Zisu Nicolae

Consultatii
17:00 - 21:00
Psih. Ruxandra Ghibu

Marți

P02

P03

P05

P06

P07

P08

Morfologii

(40 min)
08:15 – 20:00

(1 ora)
Dr. Mihai Irina

Consult + Eco
08:30 – 11:30
Dr. Zisu Nicolae

Consult + Eco
08:30 - 10:30

(20 min)
Dr. Vranceanu Stefan

Consult + Eco
14.30 –20.00

(20 min)
Dr. Marin Florian

Consultatii
13:00 – 17:00

(20 min)
Dr. Cupsa Elena

Consult + Eco
14:00 – 16:00

(20 min)
Dr. Mocanu Iulia-Diana

Consult + Eco
11:00 – 13:00

(20 min)
Dr. Rotariu Andrada

Consult + Eco
14:00 – 16:00

(20 min)
Dr. Ibram Melis

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic

Consult + Eco
17:00 – 20:00
Dr. Mihail Adela

Consult + Eco
17:00 – 19:00

(20 min)
Dr. Taifas Anna

Consultatii
17:00 – 19:00

(15 min)
Dr. Nitu Teodor Stefan

Miercuri

P02

P03

P05

P06

P07

P08

PRP (1 ora)
08.30 - 12.30
Dr. Mihail Adela

Morfologii
08:45 – 13:20

(40 min)
Dr. Stefanescu
Coralia

Consultatii + Eco
08:30 – 10:30

(20 min)
Dr. Cupsa Elena

Consult + Eco
11:30 – 15.30
Dr. Shawi Daniela

Colposcopii
11:00 - 12:30
(30 min)
Dr. Taifas Anna

Consultatii Chirurgie Plastica
12:00 - 14:00

(15 min)
Dr.  Stefanescu Raluca

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic

Consult + Eco
15:30 – 19:30
Dr. Zisu Nicolae

Morfologii
14:00 – 20:00

(1 ora)
Dr. Avram Liliana

Consult + Eco
16:00 - 19:00

(20 min)
Dr. Mocanu Ana

Consult + Eco
13:30 – 17:30

(15 min)
Dr. Zisu Mihai

Consultatii Endocrinologie
17:00 - 20:00
Dr. Miron Roxana

Joi

P02

P03

P05

P06

P07

P08

Morfologii
08:45 – 13:20

(40 min)
Dr. Stefanescu
Coralia

Consultatii + Eco
08:30 – 10:30

(20 min)
Dr. Cupsa Elena

Consultatii
08:30 – 10:30
Dr. Rusa Ion

Consult + Colposcopii
11.00 - 13:30

(30 min)
Dr. Mocanu Iulia-Diana

Consult + Eco
11:00 – 13:00

(20 min)
Dr. Avram Liliana

Consultatii
14:00 – 20:00

(20 min)
Dr. Berescu Iulia

Morfologii
14.00 – 20.00

(40 min)
Dr. Stanca
Razvan

Consultatii
13:30 – 16:00

(20 min)
Dr. Mihai Irina

Consult (20), Colposcopii (30)
13:00 – 15:30
Dr. Avram Liliana

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic

Consultatii
16:30 – 19:30

(20 min)
Dr. Mocanu Ana

Consult + Colposcopii
16.00 - 18:00

(30 min)
Dr. Serban Gabriela

Consultatii
15.30 - 19:30

(20 min)
Dr. Chelaru Andrei

Vineri

P02

P03

P05

P06

P07

P08

Morfologii
08:00 – 14:00
Dr. Constandin
Carmelina

Monitorizare
11:00 - 12:00

(20 min)
Dr. Cupsa

Consultatii
08:30 – 10:30
Dr. Raica Dan

Morfologii
14:00 – 17:00

(1 ora)
Dr. Avram Liliana

Consultatii + Eco
14:00 – 16:00

(20 min)
Dr. Serban Gabriela

Consult + Colposcopii
11:00 – 14:00

(20 min)
Dr. Mihail Adela

Consult + Eco
14:00 – 17:00
Dr. Balasa Daniela

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic

Consultatii
16:00 – 20:00

(20 min)
Dr. Mocanu Ana

Consult + Eco
17:00 – 20:00

(20 min)
Dr. Avram Liliana

Sâmbătă

P02

P03

P05

P06

P07

P08

Morfologii 40 min
Ecografii Doppler 40 min
08:30 – 12:30
Dr. Mihai Irina

Consultatii
08:30 – 11:30

(20 min)
Dr. Cupsa Elena

Consultatii
09:00 – 13:00
Dr. Zisu Mihai

Consult + Eco
08:00 -12:00
Dr. Stefanescu Coralia

Consultatii Chirurgie Plastica
08:30 - 12:00

(15 min)
Stefanescu Raluca

Consult + Eco
11:00 - 13.00

(20 min)
Dr. Berescu Iulia

Morfologii
13:00 – 15:00
(40 min)
Dr. Stefanescu
Coralia

Consult (15), Colposcopii (30)
13:00 – 17:00
Dr. Diaconu George

Consult + Eco
13:30 – 16:30
Dr. Mitreanga Daniela

Eco San
17:00 - 18:00

(20 min)
Dr. Diaconu George

Program

Consultații Neonatologie

Luni

P11

P12

P14

Online

8:00 – 10:00
Eco Pediatric (20 min)
Dr. Ion Georgiana-Madalina

08:30-12:30

Consultatii kinetoterapie
Fizioterapeut Lepadatu Elena 

13:00-16:30

Consultatii (20 min)
Dr. Cristescu Monica

13:00 – 15:00
Consultatii (20 min)
Dr. Magheti Adina 

13:00 – 15:00

Consultatii (20 min)
Dr. Banu Luiza

Marți

P11

P12

P14

Online

08:30 - 10:30
Testare Auz (10 min)
Dr. Tataru Dana

15:30-17:30
Consultatii (30 min)
Dr. Oprea Magdalena

13:00-15:00
Consultatii (30 min)
Dr. Tona Cristina

13:00 – 15:00
Consultatii (30 min)
Dr. Arnautu Diana

18:00-19:30
Consultatii ORL (10 min)
Dr.Ionescu - Orodel Cristiana

15:00 – 18:00
Eco (10 min)
Dr. Staicu Anghel Elena

Miercuri

P11

P12

P14

Online

09:00 – 12:00
Testare auz (10 min)
Dr. Orodel Cristiana 

8:30 – 12:30
Consultatii kinetoterapie
Fizioterapeut Lepadatu Elena

09:00 – 11:00
Curs alaptare

13:00 – 16:30
(20 min)
Dr. Cristescu Monica

16:00 – 18:00
Eco Sold (15 min)
Dr. Mihai Irina

15:00 – 17:30
Reflex rosu (10 min)
Dr. Arnautu Diana

11:00 – 13:00
Curs ingrijire NN
Psih. Ghibu Ruxandra 

18:00 – 20:00
Eco Sold (15 min)
Dr. Geanta Cristina

Joi

P11

P12

P14

Online

08:30 – 12:30
Eco Sold (15 min)
Dr. Mihai Irina

13:00 – 17:00
Consultatii (30 min)
Dr. Tona Cristina

13:00 – 15:00
Consultatii (20 min)
Dr. Magheti Adina

15:00 – 18:00
Eco (10 min)
Dr. Staicu Anghel Elena

Vineri

P11

P12

P14

Online

10:00 – 12:30
Testare Auz (10 min)
Dr. Orodel Cristiana

09:00 – 13:30
Consult neurologic (45 min)
Dr. Lascu Gabriela - Madalina

13:00 – 15:00
Consultatii (20 min)
Dr. Banu Luiza

14:00 – 16:30
Consultatii  (30 min)
Dr. Arnautu Diana

Reflex rosu (10 min)
Dr. Tona Cristina

Sâmbătă

P11

P12

P14

Sală Conferințe